Łóżka, materace i zdrowie

Niestety, ale rodzice niejednokrotnie nie mają zbyt dużego rozeznania w tym w jakim łóżku jego dziecko śpi i co równie ważne z jakiego materiału wykonany jest materac. Jest to ogromny błąd. Złe łózko oraz nieodpowiedni materac dla dziecka może w bardzo negatywny sposób wpłynąć na jego zdrowie i to w sposób trwały. Nie są wyjątkami poważne wady kręgosłupa, poważne ataki drobnoustrojów związane z nieodpowiednim i nieodpowiedzialnym doborem materaca i łóżka. A własnie kombinacja tych dwóch czynników ma ogromny wpływ na :

  • regenerację i zdrowy sen
  • prawidłowy rozwój kręgosłupa
  • brak drobnoustrojów w najbliższym otoczeniu dziecka

Łóżeczko wykonane z litego drewna = najwyższa jakość

Najlepsze są oczywiście łóżka wykonane z najlepszego materiału, a więc litego drewna. Dzięki temu nie dochodzi do kruszenia jakiejkolwiek (komody dla dzieci) części materiału, szkodliwemu oddziaływaniu materiałów chemicznych używanych do produkcji tworzyw sztucznych. Łóżko wykonane z litego drewna to same korzyści:

  • zdrowie
  • naturalny materiał
  • doskonały wygląd
  • długowieczność

Łóżeczka wykonane z tego materiału są całkowicie bezpieczne, nie zawierają jakichkolwiek toksyn, wszystkie krawędzie są zaokrąglone. Jednym słowem absolutne bezpieczeństwo.

Najlepsze łózka i materace znajdziecie Państwo w naszym sklepie – www.babymeble.pl

Ale oprócz zdrowego i bezpiecznego łóżeczka konieczny jest również dobór zdrowego i bezpiecznego materaca. Musi być na tyle twardy aby nie następowały jakiekolwiek niechciane zmiany w budowie kręgosłupa malucha , muszą być zdrowe i hiper alergiczne. Materace dla dzieci spełniające wszystkie te rygorystyczne wymagania znajdziecie Państwo na stronach naszego sklepu.

Polecamy skorzystanie z rad naszej infolinii.